Aprūpētais darba uzteikums nozīmē, ka darba devējs nolīgst profesionālu uzņēmumu, lai sagatavotu darbinieku un palīdzētu tam atrast jaunu darbu. Profesionāli īstenots aprūpētais darba uzteikums var pārvērst smagu darbinieka situāciju jaunās iespējās. Aprūpētā darba uzteikuma koncepta ietvaros mēs koncentrējamies uz būtiskāko – proaktīvi atbalstīt jūsu nākamo karjeras soli, aizejot no pašreizējā darba devēja, lai atrastu jaunu, interesantu darbu.

Darba devējs, apmaksājot darbinieka aprūpētu darba uzteikumu, uzņemas atbildību un veicina pāreju uz jaunu darbu. Uzņēmums aprūpētu darba uzteikumu var īstenot dažādu iemeslu dēļ. Bieži vien tas notiek reorganizācijas, izdevumu samazināšanas, kompetences vai personīgu iemeslu dēļ. Human Search kā aprūpēta darba uzteikuma īstenotājs palīdz darbiniekiem šajā smagajā situācijā un apmāca viņus efektīvi atrast jaunu darbu.

Mēs garantējam darbiniekiem, ka viņi sazināsies ar interesantiem potenciālajiem darba devējiem. Mēs tiksimies vairākas reizes, un katra reize būs solis tuvāk jaunai karjerai. Turklāt mūsu konsultanti reizi nedēļā ar jums sazināsies, lai nodrošinātu aktīvu, produktīvu procesu.

Mūsu konsultantiem piemīt unikālas spējas aizvest jūs līdz panākumiem. Otrkārt, viņiem visiem ir tieša pieredze personāla piesaistē un viņi labi pārzina šī procesa efektivitāti veicinošos faktorus.

Aprūpēta darba uzteikuma koncepta ietvaros mēs koncentrējamies uz būtiskāko jums kā darbiniekam un kandidātam – sniegt maksimālu atbalstu, aizejot no pašreizējā darba devēja, lai pēc iespējas ātrāk un efektīvāk nodrošinātu jums iespēju sākt jaunu un interesantu karjeru. Jums kā darba devējam tā ir garantēta atbildīga un nopietna darba devēja, kuram rūp viņa darbinieki, reputācija.

Sazinies ar mums lai saņemtu cenas piedāvājumu
Skatīt visu

References

Human Search has very experienced and talented team. They are able to search candidates in special business areas with unique experience and job profile.

Truck Production RUS (JV MAN and Scania) Elena Gubar, Truck Production RUS (JV MAN and Scania) Head of HR department

Ruukki Rus OOO (a daughter company of previous Rautaruukki Oyj and currently part of Ruukki Construction Oy and SSAB), has used the services of Human Search in Russia during the past years. We have recognized the good level of service, a high level of professionalism and commitment to the searches of key employees.

Ruukki Construction, Russia & CIS Jussi Tuisku, Ruukki Construction, Russia & CIS Senior Vice President

Mūsu pakalpojumi

Kompānijā Human Search mēs esam darbinieku meklējumu un rekrutēšanas lietpratēji. Tikai nieka 20 darbadienu laikā mēs piedāvāsim labākos kandidātus vissarežģītākajām vakancēm jebkurā nozarē atbilstoši jūsu prasībām.

Apskatīt pakalpojumus

Darba meklētājiem

Šeit jūs atradīsiet vakances, kurām mēs pašlaik palīdzam atrast personālu mūsu klientiem.